Przeniesienie domeny od innego operatora do wordkom.pl.

Transfer domeny to przeniesienie obsługi administracyjnej domeny w imieniu abonenta. Transfer domeny nie wpływa w żaden sposób na jakość działania domeny. Wszystkie dane związane z domenami są zawsze utrzymywane na serwerach NASK - gwarantuje to ciągłość funkcjonowania polskich domen.

Co zyskasz transferując swoją domenę do serwisu wordkom.pl?

Jako jedna z większych firm rejestrujących domeny posiadamy bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do pozostałych rejestratorów domen. Dlatego porównaj już dziś nasze ceny z obecnym usługodawcą i sprawdź ile możesz zaoszczędzić dzięki przeniesieniu obsługi domeny do nas.

Czy transfer domeny jest bezpieczny?

Oczywiście, transfer domeny nie powoduje żadnego przestoju w działaniu strony. Jest to zmiana zupełnie niezauważalna dla końcowego użytkownika. Transfer polega jedynie na zmianie rejestratora odpowiedzialnego za domenę. Końcowy użytkownik nie zauważy żadnych zmian. Domena może być obsługiwana przez nas, a serwis WWW ( hosting ) w innej firmie. Usługi te są zupełnie od siebie niezależne. Zachęcamy jednak do zapoznania się z naszą ofertą hostingową.

Czy transfer jest płatny?

W przypadku transferu domen polskich nie ponosisz żadnych opłat. W przypadku domen zagranicznych (.eu i globalne) transfer domeny jest związany z wniesieniem opłaty równej odnowieniu. Jest to jednocześnie opłata przedłużająca ważność domeny o jeden rok od daty wygaśnięcia.

Co jest potrzebne do transferu domeny

Do przeniesienia domeny niezbędny jest kod AuthInfo. Obecny usługodawca musi wydać taki kod na każde Państwa żądanie.

UWAGA! Transfer domeny może się odbyć najwcześniej 21 dni po dacie rejestracji lub odnowienia domeny, a także w przypadku transferu z NASK - nie później niż 24 dni przed wygaśnięciem terminu jej ważności.

Jak przenieść domeny?

  1. Skorzystaj z powyższego formularza transferu domeny.
  2. Wyślij wiadomość do Wordkom na maila biuro@wordkom.pl w treści podając:
    • login konta, do którego mamy przetransferować domene,
    • Nazwę domeny,
    • Kod authinfo dla domeny
Transfer domeny do wordkom.pl
Transferuj